top of page
Jak jsem se stala blogerkou 

Ahoj, jmenuji se Veronika, je mi 26 let a před rokem jsem dostudovala Mendelovu univerzitu v Brně, obor Stavby na bázi dřeva. Co je ale pro vás zajímavější, je to, že nejradši stejně stavím dorty a taky se zajímám o zdravý životní styl. Že to nejde dohromady? Ale jde! Nejradši totiž stavím ZDRAVÝ dorty.

Sportu se věnuji od malička, kdy jsem hrála 8 let závodně házenou, později malou kopanou jen tak pro zábavu a posledních 5 let běhám - nejradši v lese.

 

Velký výdej energie a špatné stravování vedlo až ke kolapsu mého těla a tak jsem se rozhodla k rapidní změně. Začala jsem se zajímat o zdravou výživu a celkově o to, co jím, abych svému tělu dávala vše, co potřebuje. Zjistila jsem, že se cítím mnohem lépe a hlavně mám víc energie. Časté pečení a vaření mě dovedlo i ke zkoušení nových receptů, a jak to v dnešní době chodí, začala jsem jídlo fotit a dělit se o recepty s ostatními na Instagramu.

 

Jako malá jsem ráda psala, měla jsem rozepsané asi tři dívčí romány, ty jsem však nikdy nedopsala. Připadala jsem si jako malá Carrie Bradshaw, akorát bez talentu a bez zkušenosti s muži, proto jsem dnes opravdu ráda, že romány zůstaly "inkognito" :-). K tomuto všemu také miluji focení, ať už před objektivem nebo za ním, takže "svět Instagramu" mě doslova pohltil ze všech stran. 

A protože pozitivních reakcí od lidí přibývalo a taky bych někdy ráda napsala víc, než je na Instagram "zdrávo", rozhodla jsem se pro vytvoření svého blogu a tak jsem se stala blogerkou.

bottom of page